Minnesota Intercollegiate Athletic Conference
2021-22 Statistics

Standings

MIAC
    
Overall
 
   W   
   L   
Pct
   W   
   L   
Pct
Gustavus Adolphus College
9
0
1.000
25
10
.714
Carleton College
8
1
.889
15
6
.714
Macalester College
7
2
.778
11
7
.611
Saint John's University
6
3
.667
10
7
.588
Bethel University
5
4
.556
11
9
.550
St. Olaf College
4
5
.444
6
7
.462
The College of St. Scholastica
3
6
.333
5
10
.333
Hamline University
2
7
.222
5
14
.263
Saint Mary's University
1
8
.111
6
15
.286
Concordia College
0
9
.000
1
16
.059


 Overall Leaders
 

Singles Leaders

 ALL SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Joel Hug  GAC 
9
0
1.000
Justin Sehlin  GAC 
7
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
6
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
3
0
1.000
Sho Tanaka  CAR 
2
0
1.000
Dominic Warzecha  HU 
2
0
1.000
Maxwell Davis  MAC 
1
0
1.000
Hunter Fischer  SJU 
1
0
1.000
Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Ian Aadland  SJU 
1
0
1.000
Will Miller  GAC 
1
0
1.000
Diego Guzman  GAC 
1
0
1.000
Odin Fouchier  GAC 
1
0
1.000
Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Bennett King  SJU 
1
0
1.000
Alexander Hamann  MAC 
1
0
1.000
Lewis Jolly  MAC 
1
0
1.000
Owen Lindstrom  MAC 
1
0
1.000
Lucas Wood  MAC 
1
0
1.000
Liam Lynch  MAC 
1
0
1.000
Josh Marine  MAC 
1
0
1.000
Will Stepanski  CAR 
8
1
.889
Tarm Rojanasoonthon  CAR 
15
2
.882
Caleb Fridinger  GAC 
7
1
.875
Aswath Viswanathan  CAR 
13
2
.867
Xander Roti  CAR 
15
3
.833
Sean Bochman  GAC 
5
1
.833
Drew Elofson  GAC 
4
1
.800
Aniketh Vipparla  CAR 
4
1
.800
Ben Anderson  STO 
4
1
.800
Bence Kisgeczi  CAR 
4
1
.800
Jack Bergmeyer  GAC 
7
2
.778
Noah Mueller  CAR 
7
2
.778
Josh Christensen  GAC 
7
2
.778
Matthew Sullivan  MAC 
10
3
.769
Rafael Costa  GAC 
11
4
.733
Tate Fuller  CAR 
10
4
.714
Alexander Poland  MAC 
11
5
.688
Luke Wyly  BU 
13
6
.684
Oscar Wikstrom  GAC 
6
3
.667
Elliot Schneider  CSS 
6
3
.667
Joseph Punnoose  GAC 
4
2
.667
Taona Mhwandagara  GAC 
4
2
.667
Will Deters  SJU 
2
1
.667
Mike Krasowski  SJU 
7
4
.636
Jacob Lukkarila  BU 
12
7
.632
Jonas Abeleda  CSS 
8
5
.615
Yuv Kataria  CAR 
11
7
.611
Steven Benoy  BU 
12
8
.600
Anton Korolev  MAC 
9
6
.600

 #1 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Joel Hug  GAC 
6
0
1.000
Xander Roti  CAR 
2
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
2
0
1.000
Nick Aney  GAC 
2
0
1.000
Martin Stoner  MAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria  CAR 
1
0
1.000
Marco Siviero  GAC 
1
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon  CAR 
15
2
.882
Elliot Schneider  CSS 
6
3
.667
Josh Christensen  GAC 
2
1
.667
Jonas Abeleda  CSS 
3
2
.600
Lorenzo Cazzamali  STO 
5
4
.556
Henry Smith  STO 
2
2
.500
Erik Beckers  BU 
9
10
.474
Alec Sargent  MAC 
8
9
.471
Wil McDowell  SJU 
6
8
.429
Indraneel Raut  GAC 
7
10
.412
Peyton Fischer  SJU 
1
2
.333
Brandon Kurilla  SMU 
6
15
.286
Jake Peters  CC 
4
13
.235
Nazeer Robinson  HU 
2
15
.118
Sam Thompson  HU 
0
2
.000

 #2 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Justin Sehlin  GAC 
2
0
1.000
Alex Budde  GAC 
2
0
1.000
Taona Mhwandagara  GAC 
2
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
2
0
1.000
Isaac Hultberg  HU 
1
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Tony Klagge  STO 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Alexander Hamann  MAC 
1
0
1.000
Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Giacomo Lucchesi  CSS 
1
0
1.000
William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Tate Fuller  CAR 
1
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
1
0
1.000
Jonas Abeleda  CSS 
5
3
.625
Jordan Doi  MAC 
3
2
.600
Yuv Kataria  CAR 
10
7
.588
Karsten Knutsen  MAC 
6
5
.545
Daniel Fouchier  GAC 
1
1
.500
Ryan Will  SJU 
1
1
.500
Mark Rosen  SJU 
1
1
.500
Jason Reilly  BU 
9
10
.474
Nick Aney  GAC 
7
8
.467
Josh Janssen  SMU 
8
13
.381
Sam Thompson  HU 
6
10
.375
Carter Anderson  CSS 
2
4
.333
Peyton Fischer  SJU 
4
9
.308
Ethan Bruha  STO 
1
4
.200
Sean Martin  CC 
1
15
.062
Elijah Krause  HU 
0
2
.000
Joseph Punnoose  GAC 
0
2
.000
Henry Smith  STO 
0
7
.000
Oscar Wikstrom  GAC 
0
2
.000

 #3 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Justin Sehlin  GAC 
3
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
2
0
1.000
Marco Siviero  GAC 
2
0
1.000
Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Sean Bochman  GAC 
2
0
1.000
Alex Budde  GAC 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Mike Krasowski  SJU 
1
0
1.000
Elijah Krause  HU 
1
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Owen Lindstrom  MAC 
1
0
1.000
William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Aswath Viswanathan  CAR 
1
0
1.000
Tim Roback  STO 
1
0
1.000
George Steinke  MAC 
1
0
1.000
Daniel Perez  SJU 
1
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Mason Meyer  SJU 
1
0
1.000
Xander Roti  CAR 
12
3
.800
Matthew Sullivan  MAC 
3
1
.750
Jack Bergmeyer  GAC 
2
1
.667
Jacob Lukkarila  BU 
12
7
.632
Daniel Fouchier  GAC 
9
6
.600
Tony Klagge  STO 
3
2
.600
E.J. Hietala  SMU 
11
10
.524
Jordan Doi  MAC 
5
6
.455
Giacomo Lucchesi  CSS 
2
4
.333
Ethan Bruha  STO 
2
5
.286
Carter Anderson  CSS 
2
6
.250
Isaac Hultberg  HU 
4
14
.222
Ryan Will  SJU 
2
7
.222
Mark Rosen  SJU 
1
4
.200
Eli Simonson  CC 
2
14
.125
Bence Kisgeczi  CAR 
0
1
.000
Kipton Jenson  CC 
0
1
.000
Riley Versich  CSS 
0
1
.000

 #4 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Oscar Wikstrom  GAC 
3
0
1.000
Ryan Will  SJU 
3
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
2
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
2
0
1.000
Aswath Viswanathan  CAR 
2
0
1.000
Justin Sehlin  GAC 
2
0
1.000
Dominic Warzecha  HU 
2
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Federico Fiorda  GAC 
1
0
1.000
Liam Lynch  MAC 
1
0
1.000
Jakub Belik  STO 
1
0
1.000
Marco Siviero  GAC 
1
0
1.000
Lucas Wood  MAC 
1
0
1.000
Joel Hug  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
1
0
1.000
Mike Krasowski  SJU 
1
0
1.000
Ian Aadland  SJU 
1
0
1.000
Matthew Sullivan  MAC 
7
2
.778
Tate Fuller  CAR 
9
4
.692
Luke Wyly  BU 
13
6
.684
Sean Bochman  GAC 
2
1
.667
Caleb Fridinger  GAC 
2
1
.667
Tim Roback  STO 
3
2
.600
Anton Korolev  MAC 
3
2
.600
Daniel Perez  SJU 
1
1
.500
William Walsh  CAR 
1
1
.500
Alex Budde  GAC 
7
8
.467
Elijah Krause  HU 
5
8
.385
Giacomo Lucchesi  CSS 
3
5
.375
Brendon Raabolle  SMU 
3
6
.333
Riley Versich  CSS 
2
4
.333
Tony Klagge  STO 
2
5
.286
Sean Le  HU 
1
3
.250
Mark Rosen  SJU 
2
7
.222
Peter Quinn  SMU 
2
10
.167
Kipton Jenson  CC 
1
15
.062
Will Fischer  SJU 
0
1
.000
Logan Voigt  CC 
0
1
.000
Jacob Seitz  CSS 
0
1
.000

 #5 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Caleb Fridinger  GAC 
2
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
2
0
1.000
Will Deters  SJU 
2
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
2
0
1.000
Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Ben Anderson  STO 
1
0
1.000
Sean Bochman  GAC 
1
0
1.000
Josh Marine  MAC 
1
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Maxwell Davis  MAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
1
0
1.000
Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Odin Fouchier  GAC 
1
0
1.000
Hunter Fischer  SJU 
1
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Aswath Viswanathan  CAR 
10
2
.833
Alexander Poland  MAC 
4
2
.667
Reece Patten  CSS 
2
1
.667
Taona Mhwandagara  GAC 
2
1
.667
Steven Benoy  BU 
12
8
.600
Anton Korolev  MAC 
6
4
.600
Noah Mueller  CAR 
3
2
.600
Brendon Raabolle  SMU 
4
3
.571
Mike Krasowski  SJU 
5
4
.556
Tucker Stene  SMU 
6
6
.500
Federico Fiorda  GAC 
2
2
.500
Jakub Belik  STO 
2
2
.500
Drew Elofson  GAC 
1
1
.500
Marco Siviero  GAC 
6
7
.462
Riley Versich  CSS 
3
5
.375
Daniel Perez  SJU 
1
2
.333
Tim Roback  STO 
2
5
.286
Sean Le  HU 
4
11
.267
Tate Johanning  HU 
1
3
.250
Jacob Seitz  CSS 
1
3
.250
Logan Voigt  CC 
1
7
.125
Grant Storm  CC 
1
7
.125
Jerusalem Thao  STO 
0
1
.000
Nicholas Ness  CC 
0
1
.000
Will Fischer  SJU 
0
2
.000
Peter Quinn  SMU 
0
2
.000

 #6 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Luke Haddorff  GAC 
4
0
1.000
Sho Tanaka  CAR 
2
0
1.000
Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Joel Hug  GAC 
2
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
2
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
2
0
1.000
Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Lewis Jolly  MAC 
1
0
1.000
Bennett King  SJU 
1
0
1.000
Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Diego Guzman  GAC 
1
0
1.000
Will Miller  GAC 
1
0
1.000
Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Will Stepanski  CAR 
7
1
.875
Ben Anderson  STO 
3
1
.750
Will Fischer  SJU 
3
1
.750
Aniketh Vipparla  CAR 
3
1
.750
Alexander Poland  MAC 
7
3
.700
Tucker Stene  SMU 
5
3
.625
Rafael Costa  GAC 
6
4
.600
Nicholas Ness  CC 
2
2
.500
Reece Patten  CSS 
2
2
.500
Josh Christensen  GAC 
1
1
.500
Jack Bergmeyer  GAC 
1
1
.500
Brett Eliason  BU 
9
10
.474
Daniel Perez  SJU 
4
5
.444
Matt Besek  SMU 
4
8
.333
Jacob Seitz  CSS 
1
2
.333
George Steinke  MAC 
1
2
.333
Logan Voigt  CC 
2
6
.250
Caden Rodning  SMU 
0
1
.000
Maximilian Eilefson  CSS 
0
1
.000
Andrew Holmes  BU 
0
1
.000
Duke Nguyen  CSS 
0
1
.000
Nicolas Greis Coria  CSS 
0
2
.000
Mason Meyer  SJU 
0
1
.000
Martin Stoner  MAC 
0
1
.000
William Walsh  CAR 
0
1
.000
Oscar Wikstrom  GAC 
0
1
.000
Alex Daigneault  CSS 
0
2
.000
Surprise Taylor  HU 
0
10
.000
Tate Johanning  HU 
0
6
.000
Jakub Belik  STO 
0
7
.000
Taona Mhwandagara  GAC 
0
1
.000
Will Deters  SJU 
0
1
.000
Augustine Taylor  HU 
0
1
.000

Doubles Leaders

 ALL DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
5
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon/Aswath Viswanathan  CAR 
4
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
4
0
1.000
Diego Guzman/Taona Mhwandagara  GAC 
3
0
1.000
Tate Fuller/Aswath Viswanathan  CAR 
3
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Hunter Fischer/Nolan Morrey  SJU 
2
0
1.000
Noah Mueller/Aniketh Vipparla  CAR 
2
0
1.000
Bence Kisgeczi/William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Noah Mueller/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Joe Dwyer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/Aswath Viswanathan  CAR 
1
0
1.000
Ian Aadland/Mason Meyer  SJU 
1
0
1.000
Tate Fuller/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Carter Anderson/Jacob Seitz  CSS 
1
0
1.000
Will Fischer/Mark Rosen  SJU 
1
0
1.000
Joao Costa/Karsten Johnson  STO 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Jakub Belik/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Bennett King/Daniel Perez  SJU 
1
0
1.000
Tony Klagge/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Indraneel Raut  GAC 
1
0
1.000
Marco Siviero/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Peyton Fischer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Rafael Costa/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Federico Fiorda/Joel Hug  GAC 
1
0
1.000
Odin Fouchier/Diego Guzman  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Tate Johanning/Sam Thompson  HU 
1
0
1.000
Xander Roti/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Alexander Hamann/Martin Stoner  MAC 
1
0
1.000
Maxwell Davis/Owen Lindstrom  MAC 
1
0
1.000
Lewis Jolly/Lucas Wood  MAC 
1
0
1.000
Anton Korolev/Matthew Sullivan  MAC 
1
0
1.000
Alexander Poland/George Steinke  MAC 
1
0
1.000
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
7
1
.875
Drew Elofson/Marco Siviero  GAC 
5
1
.833
Max Loesch/Henry Smith  STO 
9
2
.818
Will Deters/Mark Rosen  SJU 
3
1
.750
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
7
3
.700
Daniel Fouchier/Sourabh Terakanambi  GAC 
13
6
.684
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
10
5
.667
Liam Lynch/Alexander Poland  MAC 
10
5
.667
Alec Sargent/Matthew Sullivan  MAC 
6
3
.667
Justin Sehlin/Geoffrey Youngs  GAC 
4
2
.667
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
4
2
.667

 #1 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
4
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon/Aswath Viswanathan  CAR 
4
0
1.000
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
3
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
3
0
1.000
Yuv Kataria/Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Drew Elofson/Marco Siviero  GAC 
1
0
1.000
Tony Klagge/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Anton Korolev/Matthew Sullivan  MAC 
1
0
1.000
Caleb Fridinger/Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Tate Johanning/Sam Thompson  HU 
1
0
1.000
Alexander Hamann/Martin Stoner  MAC 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Indraneel Raut  GAC 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Alec Sargent/Matthew Sullivan  MAC 
6
3
.667
Tarm Rojanasoonthon/William Walsh  CAR 
2
1
.667
Nick Aney/Alex Budde  GAC 
12
9
.571
Josh Janssen/Brandon Kurilla  SMU 
12
9
.571
Hunter Fischer/Wil McDowell  SJU 
6
6
.500
Jonas Abeleda/Giacomo Lucchesi  CSS 
3
3
.500
Isaac Hultberg/Sam Thompson  HU 
1
1
.500
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
1
1
.500
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
1
1
.500
Erik Beckers/Jason Reilly  BU 
9
11
.450
Giacomo Lucchesi/Elliot Schneider  CSS 
2
3
.400
Nazeer Robinson/Sam Thompson  HU 
3
5
.375
Isaac Hultberg/Elijah Krause  HU 
2
4
.333
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
2
.333
Josh Marine/Matthew Sullivan  MAC 
2
5
.286
Ethan Bruha/Tim Roback  STO 
3
8
.273
Jake Peters/Eli Simonson  CC 
3
10
.231
Tate Fuller/Tarm Rojanasoonthon  CAR 
2
7
.222
Jonas Abeleda/Alex Daigneault  CSS 
0
1
.000
Sean Martin/Jake Peters  CC 
0
4
.000
Nicolas Greis Coria/Giacomo Lucchesi  CSS 
0
1
.000
Alex Daigneault/Duke Nguyen  CSS 
0
1
.000
Jonas Abeleda/Elliot Schneider  CSS 
0
1
.000
Ian Aadland/Wil McDowell  SJU 
0
1
.000
Elijah Krause/Sam Thompson  HU 
0
2
.000
Will Deters/Wil McDowell  SJU 
0
1
.000
Ethan Bruha/Tony Klagge  STO 
0
1
.000

 #2 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Diego Guzman/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Tate Fuller/Aswath Viswanathan  CAR 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Hunter Fischer/Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Ian Aadland/Mason Meyer  SJU 
1
0
1.000
Tate Fuller/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Carter Anderson/Jacob Seitz  CSS 
1
0
1.000
Will Fischer/Mark Rosen  SJU 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Marco Siviero/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Tate Fuller/Tarm Rojanasoonthon  CAR 
1
0
1.000
Peyton Fischer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Federico Fiorda/Joel Hug  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Maxwell Davis/Owen Lindstrom  MAC 
1
0
1.000
Alexander Poland/George Steinke  MAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Justin Sehlin/Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Max Loesch/Henry Smith  STO 
9
2
.818
Daniel Fouchier/Sourabh Terakanambi  GAC 
12
6
.667
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
2
1
.667
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
7
4
.636
Jacob Lukkarila/Luke Wyly  BU 
12
8
.600
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
3
2
.600
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
7
5
.583
Isaac Hultberg/Elijah Krause  HU 
5
4
.556
E.J. Hietala/Brendon Raabolle  SMU 
4
4
.500
Carter Anderson/Alex Daigneault  CSS 
2
2
.500
Jack Bergmeyer/Oscar Wikstrom  GAC 
2
2
.500
Isaac Hultberg/Dominic Warzecha  HU 
1
1
.500
E.J. Hietala/Peter Quinn  SMU 
4
5
.444
Jordan Doi/Alec Sargent  MAC 
3
4
.429
Nazeer Robinson/Sam Thompson  HU 
2
3
.400
Kipton Jenson/Sean Martin  CC 
2
4
.333
Sean Le/Nazeer Robinson  HU 
1
2
.333
Jordan Doi/Josh Marine  MAC 
2
5
.286
Jonas Abeleda/Alex Daigneault  CSS 
1
5
.167
Kipton Jenson/Grant Storm  CC 
1
5
.167
Eli Simonson/Grant Storm  CC 
0
2
.000
Maximilian Eilefson/Jace Westerbur  CSS 
0
1
.000
Alex Daigneault/Reece Patten  CSS 
0
1
.000
Alex Daigneault/Elliot Schneider  CSS 
0
1
.000
Carter Anderson/Giacomo Lucchesi  CSS 
0
1
.000
Lorenzo Cazzamali/Henry Smith  STO 
0
1
.000
E.J. Hietala/Tucker Stene  SMU 
0
3
.000
Matt Besek/E.J. Hietala  SMU 
0
1
.000

 #3 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
4
0
1.000
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
3
0
1.000
Tate Fuller/Aswath Viswanathan  CAR 
2
0
1.000
Noah Mueller/Aniketh Vipparla  CAR 
2
0
1.000
Diego Guzman/Taona Mhwandagara  GAC 
2
0
1.000
Jakub Belik/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Joao Costa/Karsten Johnson  STO 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Hunter Fischer/Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/Aswath Viswanathan  CAR 
1
0
1.000
Joe Dwyer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Noah Mueller/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Bennett King/Daniel Perez  SJU 
1
0
1.000
Rafael Costa/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Lewis Jolly/Lucas Wood  MAC 
1
0
1.000
Xander Roti/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Odin Fouchier/Diego Guzman  GAC 
1
0
1.000
Drew Elofson/Marco Siviero  GAC 
4
1
.800
Will Deters/Mark Rosen  SJU 
3
1
.750
Liam Lynch/Alexander Poland  MAC 
10
4
.714
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
2
1
.667
Justin Sehlin/Geoffrey Youngs  GAC 
3
2
.600
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
3
2
.600
Steven Benoy/Andrew Holmes  BU 
10
8
.556
Ian Aadland/Cooper Anderson  SJU 
5
4
.556
Indraneel Raut/Marco Siviero  GAC 
5
4
.556
Carter Anderson/Reece Patten  CSS 
3
3
.500
Duke Nguyen/Riley Versich  CSS 
1
1
.500
Steven Benoy/Brett Eliason  BU 
1
1
.500
Sean Le/Surprise Taylor  HU 
5
9
.357
Matt Besek/Brendon Raabolle  SMU 
2
4
.333
Matt Besek/Caden Rodning  SMU 
2
5
.286
Peter Quinn/Caden Rodning  SMU 
1
3
.250
Jakub Belik/Tony Klagge  STO 
1
5
.167
Sean Martin/Logan Voigt  CC 
1
6
.143
Noah Mueller/Aswath Viswanathan  CAR 
0
1
.000
Duke Nguyen/Reece Patten  CSS 
0
1
.000
Jacob Seitz/Jace Westerbur  CSS 
0
1
.000
Tate Fuller/Noah Mueller  CAR 
0
1
.000
Reece Patten/Jacob Seitz  CSS 
0
1
.000
Alex Daignault/Reece Patten  CSS 
0
1
.000
Peter Quinn/Tucker Stene  SMU 
0
2
.000
Matt Besek/Peter Quinn  SMU 
0
1
.000
Brendon Raabolle/Caden Rodning  SMU 
0
1
.000


 Conference-Only Leaders
 

Singles Leaders

 ALL SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Xander Roti  CAR 
9
0
1.000
Will Stepanski  CAR 
5
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
5
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
4
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
4
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
4
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
4
0
1.000
Ben Anderson  STO 
4
0
1.000
Nick Aney  GAC 
3
0
1.000
Alex Budde  GAC 
3
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
3
0
1.000
Indraneel Raut  GAC 
3
0
1.000
Joel Hug  GAC 
3
0
1.000
Justin Sehlin  GAC 
2
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
2
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
2
0
1.000
William Walsh  CAR 
2
0
1.000
Sean Bochman  GAC 
2
0
1.000
Sho Tanaka  CAR 
2
0
1.000
Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Taona Mhwandagara  GAC 
2
0
1.000
Aniketh Vipparla  CAR 
2
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
2
0
1.000
Will Deters  SJU 
1
0
1.000
Federico Fiorda  GAC 
1
0
1.000
Marco Siviero  GAC 
1
0
1.000
Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria  CAR 
7
1
.875
Tarm Rojanasoonthon  CAR 
6
1
.857
Aswath Viswanathan  CAR 
5
1
.833
Jack Bergmeyer  GAC 
5
1
.833
Tate Fuller  CAR 
4
1
.800
Anton Korolev  MAC 
7
2
.778
Alexander Poland  MAC 
7
2
.778
Matthew Sullivan  MAC 
6
2
.750
Luke Wyly  BU 
6
3
.667
Jacob Lukkarila  BU 
6
3
.667
Steven Benoy  BU 
6
3
.667
Alec Sargent  MAC 
6
3
.667
Jordan Doi  MAC 
6
3
.667
Karsten Knutsen  MAC 
5
3
.625
Reece Patten  CSS 
3
2
.600
Elliot Schneider  CSS 
3
2
.600
Lorenzo Cazzamali  STO 
4
3
.571
Mike Krasowski  SJU 
5
4
.556
Brett Eliason  BU 
5
4
.556
Jason Reilly  BU 
5
4
.556
Jonas Abeleda  CSS 
5
4
.556
Daniel Perez  SJU 
5
4
.556

 #1 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Indraneel Raut  GAC 
3
0
1.000
Nick Aney  GAC 
2
0
1.000
Joel Hug  GAC 
2
0
1.000
Peyton Fischer  SJU 
1
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria  CAR 
1
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
1
0
1.000
Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon  CAR 
6
1
.857
Alec Sargent  MAC 
6
3
.667
Elliot Schneider  CSS 
3
2
.600
Lorenzo Cazzamali  STO 
4
3
.571
Wil McDowell  SJU 
4
4
.500
Jonas Abeleda  CSS 
2
2
.500
Henry Smith  STO 
1
1
.500
Erik Beckers  BU 
4
5
.444
Nazeer Robinson  HU 
1
8
.111
Brandon Kurilla  SMU 
1
8
.111
Jake Peters  CC 
1
8
.111

 #2 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Alex Budde  GAC 
2
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
2
0
1.000
Daniel Fouchier  GAC 
1
0
1.000
Tony Klagge  STO 
1
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
1
0
1.000
Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Nick Aney  GAC 
1
0
1.000
Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Jordan Doi  MAC 
1
0
1.000
Mark Rosen  SJU 
1
0
1.000
Yuv Kataria  CAR 
6
1
.857
Karsten Knutsen  MAC 
5
3
.625
Jonas Abeleda  CSS 
3
2
.600
Jason Reilly  BU 
5
4
.556
Peyton Fischer  SJU 
4
4
.500
Carter Anderson  CSS 
2
2
.500
Sam Thompson  HU 
3
6
.333
Ethan Bruha  STO 
1
2
.333
Josh Janssen  SMU 
2
7
.222
Sean Martin  CC 
0
9
.000
Henry Smith  STO 
0
5
.000

 #3 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Xander Roti  CAR 
7
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
2
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
1
0
1.000
Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Matthew Sullivan  MAC 
1
0
1.000
Sean Bochman  GAC 
1
0
1.000
Marco Siviero  GAC 
1
0
1.000
Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Mike Krasowski  SJU 
1
0
1.000
William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Jacob Lukkarila  BU 
6
3
.667
Tony Klagge  STO 
2
1
.667
Jordan Doi  MAC 
5
3
.625
Giacomo Lucchesi  CSS 
2
2
.500
Mark Rosen  SJU 
1
1
.500
E.J. Hietala  SMU 
3
6
.333
Ryan Will  SJU 
2
4
.333
Isaac Hultberg  HU 
2
7
.222
Carter Anderson  CSS 
1
4
.200
Ethan Bruha  STO 
1
4
.200
Kipton Jenson  CC 
0
1
.000
Eli Simonson  CC 
0
8
.000
Daniel Fouchier  GAC 
0
1
.000

 #4 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Aswath Viswanathan  CAR 
2
0
1.000
Anton Korolev  MAC 
2
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
2
0
1.000
Ryan Will  SJU 
2
0
1.000
Oscar Wikstrom  GAC 
2
0
1.000
Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Daniel Perez  SJU 
1
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Alex Budde  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Jakub Belik  STO 
1
0
1.000
Tate Fuller  CAR 
4
1
.800
Matthew Sullivan  MAC 
5
2
.714
Luke Wyly  BU 
6
3
.667
Tim Roback  STO 
2
1
.667
Riley Versich  CSS 
2
2
.500
Mark Rosen  SJU 
2
4
.333
Brendon Raabolle  SMU 
1
3
.250
Giacomo Lucchesi  CSS 
1
4
.200
Tony Klagge  STO 
1
4
.200
Peter Quinn  SMU 
1
4
.200
Elijah Krause  HU 
1
5
.167
Logan Voigt  CC 
0
1
.000
Kipton Jenson  CC 
0
8
.000
Sean Le  HU 
0
3
.000

 #5 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Noah Mueller  CAR 
2
0
1.000
Alexander Poland  MAC 
2
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer  GAC 
1
0
1.000
Ben Anderson  STO 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Rafael Costa  GAC 
1
0
1.000
Federico Fiorda  GAC 
1
0
1.000
Will Deters  SJU 
1
0
1.000
Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Sean Bochman  GAC 
1
0
1.000
Josh Christensen  GAC 
1
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Aswath Viswanathan  CAR 
3
1
.750
Anton Korolev  MAC 
5
2
.714
Steven Benoy  BU 
6
3
.667
Mike Krasowski  SJU 
4
4
.500
Jacob Seitz  CSS 
1
1
.500
Reece Patten  CSS 
1
1
.500
Jakub Belik  STO 
1
1
.500
Sean Le  HU 
2
4
.333
Tucker Stene  SMU 
2
5
.286
Tim Roback  STO 
1
4
.200
Riley Versich  CSS 
1
4
.200
Logan Voigt  CC 
0
5
.000
Tate Johanning  HU 
0
3
.000
Jerusalem Thao  STO 
0
1
.000
Nicholas Ness  CC 
0
1
.000
Grant Storm  CC 
0
3
.000
Peter Quinn  SMU 
0
2
.000

 #6 SINGLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Will Stepanski  CAR 
4
0
1.000
Ben Anderson  STO 
3
0
1.000
Sho Tanaka  CAR 
2
0
1.000
Tucker Stene  SMU 
2
0
1.000
Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug  GAC 
1
0
1.000
Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Alexander Poland  MAC 
5
2
.714
Reece Patten  CSS 
2
1
.667
Nicholas Ness  CC 
2
1
.667
Brett Eliason  BU 
5
4
.556
Daniel Perez  SJU 
4
4
.500
Jacob Seitz  CSS 
1
1
.500
Matt Besek  SMU 
0
6
.000
Caden Rodning  SMU 
0
1
.000
Alex Daigneault  CSS 
0
1
.000
Nicolas Greis Coria  CSS 
0
1
.000
Maximilian Eilefson  CSS 
0
1
.000
Surprise Taylor  HU 
0
5
.000
Martin Stoner  MAC 
0
1
.000
Tate Johanning  HU 
0
4
.000
Logan Voigt  CC 
0
3
.000
Jakub Belik  STO 
0
5
.000
Jack Bergmeyer  GAC 
0
1
.000

Doubles Leaders

 ALL DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Nick Aney/Alex Budde  GAC 
4
0
1.000
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
4
0
1.000
Jack Bergmeyer/Oscar Wikstrom  GAC 
3
0
1.000
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
3
0
1.000
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
2
0
1.000
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
2
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon/Aswath Viswanathan  CAR 
2
0
1.000
Will Deters/Mark Rosen  SJU 
2
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
2
0
1.000
Noah Mueller/Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Joao Costa/Karsten Johnson  STO 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Jakub Belik/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Justin Sehlin/Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Tony Klagge/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Diego Guzman/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Joe Dwyer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Hunter Fischer/Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Caleb Fridinger/Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Rafael Costa/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Tate Fuller/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Marco Siviero/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Noah Mueller/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Xander Roti/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Indraneel Raut  GAC 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Josh Marine/Matthew Sullivan  MAC 
1
0
1.000
Jordan Doi/Alec Sargent  MAC 
1
0
1.000
Max Loesch/Henry Smith  STO 
7
1
.875
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
5
1
.833
Alec Sargent/Matthew Sullivan  MAC 
6
2
.750
Liam Lynch/Alexander Poland  MAC 
6
2
.750
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
6
3
.667
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
3
2
.600
Jacob Lukkarila/Luke Wyly  BU 
5
4
.556
Erik Beckers/Jason Reilly  BU 
5
4
.556
Steven Benoy/Andrew Holmes  BU 
5
4
.556
Hunter Fischer/Wil McDowell  SJU 
4
4
.500
Ian Aadland/Cooper Anderson  SJU 
3
3
.500
Carter Anderson/Alex Daigneault  CSS 
2
2
.500
Carter Anderson/Reece Patten  CSS 
2
2
.500
Isaac Hultberg/Sam Thompson  HU 
1
1
.500
Duke Nguyen/Riley Versich  CSS 
1
1
.500
Isaac Hultberg/Elijah Krause  HU 
3
4
.429
Nazeer Robinson/Sam Thompson  HU 
3
4
.429

 #1 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Nick Aney/Alex Budde  GAC 
4
0
1.000
Tarm Rojanasoonthon/Aswath Viswanathan  CAR 
2
0
1.000
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
1
0
1.000
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Indraneel Raut  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Tony Klagge/Tim Roback  STO 
1
0
1.000
Josh Marine/Matthew Sullivan  MAC 
1
0
1.000
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Caleb Fridinger/Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Xander Roti  CAR 
1
0
1.000
Alec Sargent/Matthew Sullivan  MAC 
6
2
.750
Erik Beckers/Jason Reilly  BU 
5
4
.556
Hunter Fischer/Wil McDowell  SJU 
4
4
.500
Nazeer Robinson/Sam Thompson  HU 
2
2
.500
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
1
1
.500
Isaac Hultberg/Sam Thompson  HU 
1
1
.500
Jonas Abeleda/Giacomo Lucchesi  CSS 
2
3
.400
Josh Janssen/Brandon Kurilla  SMU 
3
6
.333
Isaac Hultberg/Elijah Krause  HU 
1
2
.333
Tate Fuller/Tarm Rojanasoonthon  CAR 
1
2
.333
Giacomo Lucchesi/Elliot Schneider  CSS 
1
2
.333
Ethan Bruha/Tim Roback  STO 
2
6
.250
Jake Peters/Eli Simonson  CC 
0
5
.000
Sean Martin/Jake Peters  CC 
0
4
.000
Jonas Abeleda/Elliot Schneider  CSS 
0
1
.000

 #2 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
3
0
1.000
Jack Bergmeyer/Oscar Wikstrom  GAC 
2
0
1.000
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Daniel Fouchier/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/William Walsh  CAR 
1
0
1.000
Marco Siviero/Sourabh Terakanambi  GAC 
1
0
1.000
Tate Fuller/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Joel Hug/Justin Sehlin  GAC 
1
0
1.000
Diego Guzman/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Hunter Fischer/Nolan Morrey  SJU 
1
0
1.000
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
1
0
1.000
Jordan Doi/Alec Sargent  MAC 
1
0
1.000
Max Loesch/Henry Smith  STO 
7
1
.875
Aswath Viswanathan/William Walsh  CAR 
2
1
.667
Peyton Fischer/Ryan Will  SJU 
5
3
.625
Jacob Lukkarila/Luke Wyly  BU 
5
4
.556
Isaac Hultberg/Elijah Krause  HU 
2
2
.500
Carter Anderson/Alex Daigneault  CSS 
2
2
.500
Jordan Doi/Josh Marine  MAC 
2
4
.333
Kipton Jenson/Sean Martin  CC 
1
2
.333
E.J. Hietala/Brendon Raabolle  SMU 
1
2
.333
Nazeer Robinson/Sam Thompson  HU 
1
2
.333
Lorenzo Cazzamali/Henry Smith  STO 
0
1
.000
Kipton Jenson/Grant Storm  CC 
0
1
.000
Eli Simonson/Grant Storm  CC 
0
2
.000
Jonas Abeleda/Alex Daigneault  CSS 
0
3
.000
Alex Daigneault/Elliot Schneider  CSS 
0
1
.000
Carter Anderson/Giacomo Lucchesi  CSS 
0
1
.000
Sean Le/Nazeer Robinson  HU 
0
2
.000
E.J. Hietala/Tucker Stene  SMU 
0
3
.000
Matt Besek/E.J. Hietala  SMU 
0
1
.000
E.J. Hietala/Peter Quinn  SMU 
0
2
.000
Kipton Jenson/Nicholas Ness  CC 
0
2
.000
Karsten Knutsen/Josh Marine  MAC 
0
1
.000
Kipton Jenson/Eli Simonson  CC 
0
1
.000
Liam Lynch/Alexander Poland  MAC 
0
1
.000

 #3 DOUBLES   
(Min 1 decisions)
Team   
  W  
  L  
Pct
Bence Kisgeczi/Noah Mueller  CAR 
3
0
1.000
Will Deters/Mark Rosen  SJU 
2
0
1.000
Joao Costa/Karsten Johnson  STO 
1
0
1.000
Joel Hug/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Lorenzo Cazzamali/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Jakub Belik/Jerusalem Thao  STO 
1
0
1.000
Sean Bochman/Luke Haddorff  GAC 
1
0
1.000
Justin Sehlin/Geoffrey Youngs  GAC 
1
0
1.000
Joe Dwyer/Will Fischer  SJU 
1
0
1.000
Rafael Costa/Taona Mhwandagara  GAC 
1
0
1.000
Noah Mueller/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Xander Roti/Will Stepanski  CAR 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Joseph Punnoose  GAC 
1
0
1.000
Josh Christensen/Drew Elofson  GAC 
1
0
1.000
Jack Bergmeyer/Oscar Wikstrom  GAC 
1
0
1.000
Josh Christensen/Caleb Fridinger  GAC 
1
0
1.000
Yuv Kataria/Bence Kisgeczi  CAR 
1
0
1.000
Noah Mueller/Aniketh Vipparla  CAR 
1
0
1.000
Liam Lynch/Alexander Poland  MAC 
6
1
.857
Steven Benoy/Andrew Holmes  BU 
5
4
.556
Ian Aadland/Cooper Anderson  SJU 
3
3
.500
Carter Anderson/Reece Patten  CSS 
2
2
.500
Yuv Kataria/Aniketh Vipparla  CAR 
1
1
.500
Duke Nguyen/Riley Versich  CSS 
1
1
.500
Sean Le/Surprise Taylor  HU 
2
5
.286
Peter Quinn/Caden Rodning  SMU 
1
3
.250
Lorenzo Cazzamali/Tony Klagge  STO 
0
2
.000
Reece Patten/Jacob Seitz  CSS 
0
1
.000
Alex Daignault/Reece Patten  CSS 
0
1
.000
Matt Besek/Peter Quinn  SMU 
0
1
.000
Brendon Raabolle/Caden Rodning  SMU 
0
1
.000
Sean Martin/Logan Voigt  CC 
0
2
.000
Nicholas Ness/Logan Voigt  CC 
0
2
.000
Karsten Knutsen/Anton Korolev  MAC 
0
1
.000
Tate Johanning/Surprise Taylor  HU 
0
2
.000
Kipton Jenson/Logan Voigt  CC 
0
2
.000
Jakub Belik/Tony Klagge  STO 
0
4
.000
Peter Quinn/Tucker Stene  SMU 
0
2
.000
Matt Besek/Brendon Raabolle  SMU 
0
1
.000